X
Pošlite nám Vaše údaje, my sa Vám ozveme.
Meno a Priezvisko (*)
Povinné pole
Tel. číslo (*)
Povinné pole
Email (*)
Neplatná emailová adresa.
Lokalita (*)
Povinné pole
Správa
Invalid Input
Príloha
Invalid Input
Max. 20MB/súbor
Invalid Input
Invalid Input
Opíšte kód z obrázka Opíšte kód z obrázka
  Obnoviť
Zle vyplnený antispam.

OKNO  REHAU EURO 70

REHAU systém EURO DESIGN 70 Uf=1,3 W/(m2.K). Päťkomorový profil s dvomi dorazovými tesneniami sivej farby pri bielych a čiernej farby pri farebných oknách. Tvary krídla: oblé, hranaté a skosené.

Štandardné vyhotovenie s izolačným dvojsklom CLIMAPLUS Ultra N 4-16-4 Ug=1,1 W/(m2.K), možnosť Ug=1,0 W/(m2.K) alebo s izolačným trojsklom CLIMATOP® Ultra N 4-12-4-12-4 Ug=0,7 W/(m2.K), možnosť Ug=0,6 W/(m2.K) s AL alebo teplým rámikom.

OKNO REHAU BRILLANT MD

Okná REHAU Brillant-Design MD dosiahnu pri každej vonkajšej teplote útulnú obytnú klímu. So stavebnou hĺbkou 70 mm a v krídle s integrovaným stredovým tesnením (MD) zabezpečujú, že vietor a rozmary počasia zostávajú vonku. Päť vzduchových komôr pôsobí ako dodatočná izolačná bariéra medzi nízkymi vonkajšími teplotami a teplým vnútorným prostredím.

Výsledkom je veľmi nízka hodnota prechodu tepla rámom Uf = 1,3 W/m2K. Vďaka tomu sú okná REHAU Brillant-Design MD ideálne pre novostavby v nízkoenergetickom štandarde, tepelno-izolačne optimalizované rekonštrukcie - pre nízke náklady na kúrenie. Efektívnu tepelnú izoláciu zabezpečuje ideálna stavebná hĺbka 70 mm ako aj 5-komorová technika.

 

OKNO REHAU GENEO 3+

FENESTRA GENEO 3+ je revolučný a inovatívny profil, ktorý zmenil spôsob myslenia a výroby plastových okien a dverí. Jeho mimoriadny vzorec extrúzie pomáha udržať stabilitu štruktúry aj bez pomoci vnútornej oceľovej výstuže. Neprítomnosť armatúry vyzdvihuje vynikajúce vlastnosti FENESTRA GENEO 3+. Šesťkomorový rám a krídlo hrúbky 86 mm sú vybavené troma úrovňami tesnenia, ktoré udržujú nezmenený štandard výrobku. Celoobvodové kovanie s nastaviteľnými hríbikovými uzatváracími bodmi s bezpečnostnými prvkami proti vlámaniu a mikroventilácia zaručujúca neustálu výmenu vzduchu v miestnosti.

FENESTRA GENEO 3+ je z energetického hľadiska najlepší systém okenných profilov na trhu, ktorý spĺňa štandardy budúcnosti už teraz! Dokáže uspokojiť požiadavky pre náročnejšiu rekonštrukciu alebo novostavbu rodinných domov vrátane nízkoenergetických stavieb.

 

OKNO REHAU GENEO 3+ PASSIV

FENESTRA GENEO 3+ PASSIV je nadstavbový stupeň od FENESTRA GENEO 3+. Obsahuje High-Tech vlastnosti FENESTRA GENEO 3+, ktoré dopĺňa o ďalšie revolučné inovatívne prvky. Použitie termo modulov a špeciálneho stredového tesnenia radí tieto okná k certifikovaným okenným riešeniam pre pasívne domy. Všetky výhody GENEO 3+ ostávajú a plus vyhovujú najvyšším požiadavkám na tepelnú izoláciu. Umožňuje dosiahnuť hodnotu Uf rovnajúcu sa 0,79 W/(m2.K). Rám a krídlo FENESTRA GENEO 3+ PASSIV majú hrúbku 86 mm a sú oba šesť komorové. Sú vybavené troma rovinami efektívnych tesnení, čo udržuje nemenný štandard prevedenia.

Vďaka inovatívnym termo modulom, ktorými je doplnené FENESTRA GENEO 3+, získavate jedinečnú energetickú efektívnosť, ktorá dokáže ešte viac ušetriť vaše peniaze. FENESTRA GENEO 3+ PASSIV sú okná, vďaka ktorým už teraz môžete mať na dosah štandardy energetickej hospodárnosti v budúcnosti.


OKNO FENESTRA SYNEGO

FENESTRA SYNEGO Predstavuje ďalšiu generáciu vysoko výkonných profilových systémov. Súčasný trh vyžaduje vyváženú rovnováhu medzi izoláciou, funkčnosťou, výkonnosťou a dizajnom. Nový systém FENESTRA SYNEGO so stavebnou hĺbkou 80 mm má vlastnosti izolácie zlúčiteľné s požiadavkami štandardu pasívneho domu. Je vybavený najmodernejšími stredovými a dorazovými tesneniami, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Jeho špeciálna povrchová úprava HDF (High Definition Finishing) zaručuje vysokú odolnosť proti pôsobeniu agresívnych vonkajších vplyvov životného prostredia počas celej doby prevádzky. Svojim zákazníkom poskytuje riešenia pre takmer akúkoľvek výzvu. Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný nielen pre novostavby s nízkou spotrebou energií a renovácie, ale poskytuje aj vysokú mieru flexibility. Je schopný reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov v oblasti dizajnu ako sú úzky profil, veľké sklenené plochy v kombinácii s moderným vzhľadom, ale aj v oblasti farebného prevedenia od klasickej bielej cez ušľachtilé drevené dekóry až po trendové farby.
 

01 02 03
     
04 05 06
     
07 08 09
     
 
10 11